Mutlu Müşterilerimiz

Hastalarımızın Ziyaretçi Defterimize Bıraktıkları Görüşleri

man

Fırat Üst

Saç ektirme konusunda birçok araştırma yaptım. Piyasada malesef birçok bilgi kirliğiliği mevcut. Haliyle doğru bilgiyi ayırt etmek çok güç oldu. Özellikle İstanbul saç ekimi alanında en çok rağbet gören şehir. Ancak beni bu kafa karışıklığından kurtaran ve yeri geldiğinde bizzat ilgilenen İsmail Bey’e teşekkür ederim.
man

Soner Görmez

Yaş ilerledikçe malum özellikle anadolu insanında kellik problemi oluyor. Kayseri’de bir çok doktorla görüşüp bilgi aldım ancak İstanbul saç ekimi konusunda kendini kanıtlamış bir şehir. Dünyanın dört bir yanından İstanbul saç ekimi için turist çektiğinden benim için daha güvenilir geldi. Fakat turist olunca haliyle fiyatlar çok değişken oluyor. Çok iyi araştırılması gerekiyor. Fakat İsmail Bey ve EuroZen ekibi bu konuda gerçekten çok yardımcı oldular. Başarılarınızın devamını dilerim.
man

Musa Görmez

Saç ektirme gerçekten çok araştırılması gereken bir konu. İstanbul saç ekimi için en uygun şehir ancak çok fazla kliniğin olması çok kafa karıştırıcı. Saç ektirme konusunda bana baştan sona pansumanlarda da dahil olmak üzere ilgisini hiç yitirmeyen Eurozen’e teşekkürlerimi sunarım.
man

Kamuran Güçtümer

Sağlık sektöründe bulunmama rağmen saç ektirme fiyatları bu kadar değişken olduğunu bilmiyordum. Ancak dostumun tavsiyesi ile giriştiğim benim için büyük olan bu adımda her daim yardımcı olan İsmail Zengine teşekkür mahiyetinde yorumumu bırakıyorum.